Místa k návštěvě?

Na turisty čeká hlavní město San José, aktivní sopky Poás Irazú nebo Arenal, deštný prales Monteverde, ale i pláže ma poloostrově Nicoya.
Odpovědět
Bruno
Příspěvky: 5
Registrován: 03 bře 2010, 20:05

Místa k návštěvě?

Příspěvek od Bruno »

Ahoj

Za dva týdny odlétám opět na Kostariku. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neznáte místa, která jsou zajímavá a ještě nedotčená turismem.
Arenal, Manuel Antonio, Playa Tamarindo a Monteverde jsem už navštívil. Objevuji rád nová místa, která nejsou příliš známá a hlavně jsou něčím vyjímečná.
Poraďte :) Moc díky.
Hrach
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2010, 18:56

Re: Místa k návštěvě?

Příspěvek od Hrach »

Čauky cestovateli :)

Pokud hledáš něco atypického, vydej se směrem na jih.
Byl jsem v Playa Ballenas a Playa Ventanas a byl jsem tam úplně sám!! Nádherný zážitek. Úžasná příroda, nikde nikdo. Co lepšího si člověk v přírodě může přát!!

Jediné, co mě dost mrzí je, že jsem neměl čas na návštěvu parku Corcovado (jižní cíp Kostariky, blízko hranic s Panamou). Super je si zaplatit vyhlídkový let nad parkem (je to sice trochu dražší, ale rozhodně to stojí za to). A jestli píšeš, že jsi turista, tak to je místo, které bych si nenechal ujít!!

Dělají se tam 3-5 denní výlety s odjezdem z Bahia Drake nebo Puerto Jimenez. Nezapomeň Isla del Cano.
Přeji nádherné a nezapomenutelné zážitky v této úžasné zemi!!
Mates
Příspěvky: 6
Registrován: 27 úno 2010, 17:12

Re: Místa k návštěvě?

Příspěvek od Mates »

Nazdar lidi. Já jsem byl na Kostarice v únoru a bylo to super!!!
Přebýval jsem na Peninsula Osa, je to moje oblíbené místo!! Je to také v parku Corcovado, na východní hranici.
Kdybych měl šanci, hned bych tam jel znovu.
Odpovědět