Je to pěkné na Fidži? [ 1214 ]

Některá jména ostrovů znějí exoticky a stejné zážitky přináší i jejich návštěva. Fidži, Nová Kaledonie ani Šalamounovy ostrovy zatím návaly turistů nezažívají.
Odpovědět
Bobik
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2010, 14:24

Je to pěkné na Fidži? [ 1214 ]

Příspěvek od Bobik »

Ahoj,
nevím jsetli jsem správně. Slyšel jsem, že by to tam mělo být moc pěkný, možná máte někdo nějaké informace a pomůžete mi s orientací. Už jsem se díval do netu, ale nemůžu nic najít. Jen jsem našel nějaký šíleně drahý hotely.
Kámoš mi říkal, že můžu třeba z Nového Zélandu - si pohlídat nějaký lást a pak za docela slušný peníze tam letět.

Díky za další info
Kvido
Příspěvky: 2
Registrován: 06 bře 2010, 17:23

Re: Je to pěkné na Fidži? [ 1214 ]

Příspěvek od Kvido »

Tomu ani nemůžu věřit, že by to bylo nějaký moc levný a že by tam lítali z Nového Zélandu na dovolenou to se mi taky nezdá. Co já vím tak je Oceánie hodně drahá. Je to tím , že oni vlastně nic neprodukují, ale všechno musejí dovážet. Kvido
Bolek
Příspěvky: 7
Registrován: 17 úno 2010, 19:22

Re: Je to pěkné na Fidži? [ 1214 ]

Příspěvek od Bolek »

Moji známí, kterí bydlí v Los Angeles taky dost často lítaji na dovolenou na Fidži. Poslední dobou, ale procházeli tiskem a TV samé negativní informace - jestli si dobře pamatuji, tak tam něco bylo s tamní vládou.

Nebyl tam taky nějaká vojenský převrat?
Jupik
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2010, 11:04

Re: Je to pěkné na Fidži? [ 1214 ]

Příspěvek od Jupik »

Jo převrat tam byl, ale to už je dávno to bylo roce 2000 :!: :!: :!: Jukněte na net.
Odpovědět