Vyznáte se někdo v Pacifiku?

Daleko v Tichém oceánu se nacházejí tyto ostrovy. Mají, pro nás dobrodružně znějících názvy, jako Hawaii, Velikonoční ostrov, Americká Samoa či Cookův ostrov.
Odpovědět
Mobil
Příspěvky: 6
Registrován: 24 úno 2010, 19:28

Vyznáte se někdo v Pacifiku?

Příspěvek od Mobil »

Krásný den

Zajímali by mne hlavně Tahiti a Bora Bora ve Francouzské Polynésii. Zajímalo by mne hlavně ubytování za nějaké slušné peníze. Jak se dostanu z ostrova na ostrov? Jaké roční období si mám vybrat?

Děkuji za vaše informace.
Bobik
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2010, 14:24

Re: Vyznáte se někdo v Pacifiku?

Příspěvek od Bobik »

Ahoj

Byli jsme někdy před deseti lety na dovolené ve Francouzské Polynésii. Jeden velký sen!! Protože jsme se nemohli rozhodnout jen pro jeden ostrov, tak jsme na plachetnici brázdli celý týden od jednoho ostrova ke druhému, byli jsme i na Bora Bora, Huahine, Rangiroa, Tahiti, Moorea a na mnoha dalších. Jestli máš tu možnost seber se a jeď. Nebudeš litovat.

Jinak mezi ostrovy létají malá letadla to je jako u nás autobusy.
Lumir
Příspěvky: 5
Registrován: 08 bře 2010, 19:12

Re: Vyznáte se někdo v Pacifiku?

Příspěvek od Lumir »

Krásný večer

Já jsem byl již 2 krát na Bora Bora a v hlavním městě Francouzské Polynésie Papeete, které leží na ostrově Haiti. Ubytování jak apartmány, tak hotely tam najdeš velice snadno. Na Bora Bora můžeš letět kdykoliv, tam je teplota pořád stejná, takže roční období nerozhoduje. Bývá tam tak 8 hodin slunečního svitu denně. Jestli někdy prší, tak tam to není pravidelně. Větší riziko dešťů bývá na straně směrem k Ekvádoru, tam je vysoká vlhkost vzduchu. Pláže tam jsou jedinečné, voda no to už ani nemám slov - prostě ráj na zemi.

Jestli se budeš chtít na něco ještě zeptat, tak napiš.
Měj se, jen ti tiše závidím. :lol: Ne tak to není, určitě ti to přeji, alespoň si budu moct s někým o té nádheře povídat.
Felix
Příspěvky: 3
Registrován: 02 bře 2010, 17:26

Re: Vyznáte se někdo v Pacifiku?

Příspěvek od Felix »

ahoj všichni

Také přemýšlíme, že bychom se rádi podívali na Bora Bora nebo možná na Fidži. Ještě nejsme 100% rozhodnuti. Na Fidži bude asi o něco levněji že ano? Myslíme si, že vyrazíme někdy koncem října nebo počátkem listopadu. Myslím, že termín je dobrý, co myslíte?
Odpovědět