Byl už někdo v mikronésii? [ 1219 ]

Na východ od Filipín, na velké rozloze oceánu se nachází toto souostroví, k němuž patří i Guam, Palau, Nauru a Marshallovy ostrovy.
Odpovědět
Andel
Příspěvky: 5
Registrován: 08 bře 2010, 19:14

Byl už někdo v mikronésii? [ 1219 ]

Příspěvek od Andel »

Ahoj, přeji krásný večer
Mám jen takový skromný dotaz, jestli jste tam už někdo byl? Možná by někdo mohl poskytnout pár informací. Já vím jen, že je to federativní stát a jsou tam čtyři ostrovy Truk, Jap, Ponape a Kosroe :D
A je to v západním Tichém oceánu. Kamarádka mi o tom vyprávěla, že tam byla někdy v roce 2002, ale moc si z toho nepamatuje, byli na každém ostrově cca 45 minut . Letěla z Los Angeles přes Honolulu a Guam do Manily. Pouze prý nebyla na ostrově Kwajalein, to je jeden z Marshallových ostrovů.

Ostrov Kosroe, je prý jeden z těch, kteří jsou hodně málo navštěvovaný. To je prosím můj favorit, ten si myslím , že bych chtěl i docela navštívit.
Ostrov Truk, ten je zase hodně maličkatý. O tomhle ostrově toho moc nevím.
Ostrov Ponape, ten si myslím , že je nejvíce obydlený ostrov. Taky si myslím , že je docela asi i přelidněný.
Ostrov Jap, to je ten ostrov kam se lidí jezdí potápět. To mi právě vyprávěla, že to bylo vidět i z letadla.

Děkuji Vám předem :oops:
Bratr
Příspěvky: 3
Registrován: 12 bře 2010, 07:56

Re: Byl už někdo v mikronésii? [ 1219 ]

Příspěvek od Bratr »

Toť je otázka, musíš být konkrétní, co tam vůbec chceš dělat? Jestli se chceš potápět, tak sis vlastně už vybral. Podle mne je lepší jestli se chceš přesunovat z jednotlivých ostrovů tak asi lodí.
Bubak
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2010, 11:04

Re: Byl už někdo v mikronésii? [ 1219 ]

Příspěvek od Bubak »

Zdravím všechny fandy Mikronésie!

Já už jsem tam byl několikrát. Taky už jsem to doporučil několika lidem a všichni byli spokojený a já jsem získal další přátele, kteří jsou fandové těchto ostrovů. Lety z Manily do Palau trvají cca 2 hodiny a za další hodinu jsi pak na ostrově Koror. Také by se nemělo zaměňovat Palau a Pulau, to je každé něco jiného.

Jen jste se tady zmínili o cenách, tak jen tak všeobecně já jsem za to platil: 2 týdny na Palau 1800€ odlet z Frankfurtu, bylo to s ubytováním a z toho jsem měl týden na ostrově Koror, pak jsem si ještě přikoupil týden na Rock Islands za 300€ a další týden na ostrově Jap a to bylo dalších 450€.

Ale stálo to zato :!:
Přílohy
Mikronesie, tam je opravdu senzační dovolená
Mikronesie, tam je opravdu senzační dovolená
Odpovědět