Prázdniny v Malajsii.

Jedná se o největší světové souostroví kam patří Jáva, Sumatra, Bali a Borno. Filipínská Manila určitě také za návštěvu stojí.
Odpovědět
Bobik
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2010, 14:24

Prázdniny v Malajsii.

Příspěvek od Bobik »

Zdravím všechny ty, kdo mi pomůžou:)

Máme v úmysli strávit prázdniny v Malajsii. Už několik dní lítáme na netu a pořád nevíme kudy kam. Hledáme nějaký ostrov na západě Malajsie, tam by mělo být prý v březnu relativně pěkné počasí, nevím jestli to je pravda.

Hledáme ostrov, kde je bílý písek, kde se dá potápět a také co je pro nás dost důležité, aby tam nebylo moc turistů.
Nevíte někdo o takovém ráji? :lol:
Díky za vaše případné tipy!
Planka
Příspěvky: 1
Registrován: 11 bře 2010, 14:56

Re: Prázdniny v Malajsii.

Příspěvek od Planka »

Ahoj,

já tedy raději pobývám na východě Malajsie, ale to je otázka vlastních zkušeností. Připadá mi východní strana hezčí a zajímavější.
Doporučila bych : Redang

Je to jeden z největších ostrovů při východním pobřeží Malajsie stát Ternegganu a zároveň velmi známé středisko i pro Malajce. Pulau Redang, jak se ostrovu říká v malajštině, je jedním z devíti ostrovů Národního mořského parku, kde se nabízí šnorchlování a různé druhy potápění pro všechny.

Souostroví Redang, tvořící mořský park, zahrnuje ostrovy: Redang, Lima, Paku Besar, Paku Kecil, Kerengga Kecil, Kerengga Besar, Ekor Tebu, Ling a Pinang. Pulau Redang je z nich největší, na délku měří sedm kilometrů a na šířku šest. Nejvyšším vrcholem je Bukit Besar čnící do 359 metrů nad mořem.

Ostrov je důležitým místem pro ochranu mořských želv, které se zde žijí.

Je to tam bezvadné.
Přílohy
Foto z výletu v Malajsii
Foto z výletu v Malajsii
Bobik
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2010, 14:24

Re: Prázdniny v Malajsii.

Příspěvek od Bobik »

Moc děkuji za informace nakonec jsme se rozhodli pro ostrov Pulau Redang.
Ještě jednou díky, už se moc těšíme.
Odpovědět