Thajsko s dětmi třeba hotel Hua Hin Sofitel [ 1203 ]

Sem lze psát o turisticky nejoblíbemějších místech jako jsou Bangkok, či ostrovy Phuket a Pattaya v Thajském zálivu.
Pravidla fóra
Stránky věnované Thajsku, jeho letoviskům, hotelům, přírodě a nejrůznějším turistickým aktivitám.
Odpovědět
Skoba
Příspěvky: 2
Registrován: 28 úno 2010, 20:00

Thajsko s dětmi třeba hotel Hua Hin Sofitel [ 1203 ]

Příspěvek od Skoba »

Krásný den,
můžete mi někdo dát nějaký tip, chceme na dovolenou do Thajska, zrovna by se nám líbil i hotel Hua Hin Sofitel. Našemu synovi je 8 let a nemá problémy s kontaky s ostatními dětmi. Taky mu nedělá problém kontakt s dětmi z jiných zemí. Už jste prosím někdo byl s dětmi v Thajsku, mám strach aby to nebylo pro děti až příliš nudné.
Možná mi někdo doporučíte jiný hotel. Díky za info.
Tulen
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2010, 17:11

Re: Thajsko s dětmi třeba hotel Hua Hin Sofitel [ 1203 ]

Příspěvek od Tulen »

Přeji krásný den
Před několika lety jsme byli v hotelu Sofitel Central nebo dneska to je asi Sofitel Central Village Bungalovy. Nebyli jsme sice s dětmi. Myslím si, že bungalovy jsou pro děti ideální. Myslím si, že hotelový pokoj není moc velký. Bungalovy jsou téměř na pláži a mají pěknou velkou terasu. Snídaně byly vynikající taky to má 5* vynikající služby a všude bylo čisto.
Měli jsem ten dojem, že i personál byl k dětem velice milý a vstřícný. Děti v Thajsku jsou jak malý králové. Taky leží nedaleko centra, za chvíli jsi v městečku a tam jsou různý kavárny, pizzérie atd.
Thajský jídlo je dost dobrý, alespoň nám tedy moc chutnalo. Určitě doporučuji se podívat na nádraží Hua Hin prý je nejhezčí z celého Thajska.
Krásnou dovolenou Tuleň
Přílohy
Thajsko tam si to užijete neboj
Thajsko tam si to užijete neboj
Jupik
Příspěvky: 2
Registrován: 21 úno 2010, 11:04

Re: Thajsko s dětmi třeba hotel Hua Hin Sofitel [ 1203 ]

Příspěvek od Jupik »

Ahoj
Lítáme na dovolenou do Thajska s naší dcerou už 5 let a pokaždý jsem 100% nadšený a vždycky máme nový a nový zážitky. V Hua Hin jsem ještě nebyli. Jak jsem slyšel, tak tam jsou stejně nádherný pláže jako v Samui,Phuket a Krabi. Naši známí ti byli v Hua Hin a taky se jim tam líbilo.
Přeji šťastnou ruku při výběru Jupik
Odpovědět