Můj živý sen cesta na ostrov Bora Bora [ 1215 ]

Daleko v Tichém oceánu se nacházejí tyto ostrovy. Mají, pro nás dobrodružně znějících názvy, jako Hawaii, Velikonoční ostrov, Americká Samoa či Cookův ostrov.

Můj živý sen cesta na ostrov Bora Bora [ 1215 ]

Příspěvekod Kanec » 12 dub 2010, 18:15

Krásný večer,

už 20 let sním o ostrovu Bora Bora, to není vtip :!: Už jako 10 letá jsem měla kamarádku, s kterou jsem si dopisovala, byla z ostrovů Tuamotu na Tahiti, dokonce z ostrovů Thomase Cooka. Jak jsem se k tomu dostala?

Jednoduše, když naši nebyli doma, tak jsem v telefonním seznamu našla předvolbu a jednoduše jsem tam zavolala a tu osobu na druhém konci jsem poprosila o adresu. Vždycky mi tu adresu řekli. (To byly ještě zlatý dobrý časy bez internetu) :D

Tenkrát to byla docela i senzace s někým mluvit nebo si psát až z druhého konce světa, musím říct zlatý časy. Většinou měli i v dalších rodinách děti v mém věku, tak si pak předávali moji adresu, za chvíli jsem měla spoutu kontaktů. Dostala jsem hodně fotek a spoustu dárků. Já jsem zase tam posílala fotky a typické suvenýry pro naši zemi.

Tenhle sen mne nikdy neopustil a určitě se tam někdy podívám. Možné jsou moje sny trochu zkreslené, možná jste tam někdo byl a máte na to jiný názor, napište budu se těšit.
Kanec
 
Příspěvky: 1
Registrován: 27 úno 2010, 17:14

Re: Můj živý sen cesta na ostrov Bora Bora [ 1215 ]

Příspěvekod Sapor » 13 dub 2010, 18:36

Ahoj

Nechci ti kazit tvůj sen, no abych ti pravdu řekl cestoval jsem kolem světa, na Bora Bora jsem strávil týden a to mi úplně stačilo. Nic moc tam není, je to typický ostrov, kde se dá strávit příjemná dovolená na pláži a v hotelu, ale nic dalšího od toho nečekej. Já jsem byl docela zklamnán, měl jsem jinou představu, ale zase jsme rád, že jsem to viděl. Sapor
Sapor
 
Příspěvky: 2
Registrován: 14 bře 2010, 18:55


Zpět na Polynésie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron