3 týdny v Peru-máme jet na vlastní pěst nebo organizovaně?

Kdo mohl na vlastní oči spatřit Machu Picchu, výtvor zaniklé jihoamerické civilizace Inků, má zážitky na celý život. Zde je možné se o ně podělit.

3 týdny v Peru-máme jet na vlastní pěst nebo organizovaně?

Příspěvekod Vymyk » 22 dub 2010, 20:46

Ahoj,

jsme dva a chtěli bychom někdy v září na 3 týdny do Peru. Nejsme si úplně jisti, jestli si máme tuhle cestu naplánovat samy, nebo jestli se máme připojit k nějaké skupině. Kdo nám s tím prosím může pomoci? Je to příliš velké riziko jenom sami dva cestovat?

Jaká jsou spojení mezi jednotlivými městy? Hlavně nás zajímají památky. Musíme si předem nějak zarezervovat prohlídku Ztraceného města Inků? Kolik tak asi máme počítat, že nás bude stát doprava na místě. Je možnost si tam půjčit auto?

Moc děkuji za případné informace.
Vymyk
 
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2010, 19:58

Re: 3 týdny v Peru-máme jet na vlastní pěst nebo organizovan

Příspěvekod Kosak » 24 dub 2010, 20:19

Určitě je levnější si všechno platit na místě. Na prohlídku Ztraceného města Inků nepotřebujete žádnou rezervaci, tam se dělají prohlídky s průvodcem ve skupinách cca 16-20 lidí, určitě se budete moct k nějaké skupině připojit a s nimi potom absolvovat tu prohlídku. Je to určitě levnější, než tam jen ve dvou. Jestli chceš, tak můžeme dát dohromady nějakou trasu a já bych ti pak udělal nějakou kalkulaci, kolik by vás to všechno stálo .

Bydlím v Limě, také vám mohu zarezervovat pokoje, nebo vás můžu i vyzvednout na letišti.
Budu rád když vám budu nápomocen.
Přílohy
Peru2.jpg
Peru je tu užasně
Kosak
 
Příspěvky: 2
Registrován: 23 bře 2010, 17:48

Re: 3 týdny v Peru-máme jet na vlastní pěst nebo organizovan

Příspěvekod Pulec » 26 dub 2010, 19:47

Ahoj

Také jsem byl v Peru, sice jsem byl se skupinou, ale chodili jsme s batohem na zádech a přepravovali jsem se veřejnou dopravou. Cena byla 2150€ ta cena byla včetně letenky z Evropy a zpět, ubytování v hotelech, vlaky a autobusy.

Ceny v Peru jsou dost vysoké. Ještě bych chtěl dodat, že tahle země je víc nebezpečná pro ženy. Takže v Limě a okolí především v Cuzco dávejte pozor na své ženy :)
Pulec
 
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2010, 19:58


Zpět na Peru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron