Mexiko a výlety

Aztékové před Kolumbem, typické klobouky, kaktusy a kukuřice, Popocatépetl i Rio grande, to je jen nepatrná část pojmů z Mexika.

Mexiko a výlety

Příspěvekod Hrach » 22 lis 2010, 19:54

Krásný den cstovatelé

Někdy v příštím roce bychom chtěli vycestovat do Mexika. Nevíme ještě kdy přesně jestli v červenci nebo někdy až v srpnu. Docela nás láká Playa del Carmen nebo Cancun. Rádi bychom si vše naplánovali včas.

Byli bychom moc rádi, kdyby nám někdo mohli dát nějakou informaci, nebo lépe doporučení ohledně hotelu, máme přání být přímo někde na pláži a měl by mít minimálně alespoň 3 a 1/2 hvězdičky. Cestuje s námi náš 12 letý syn. Tudíž chceme aby tam byla nějaká animace. To asi znáte všichni, když se takový ještě ne puberťák začne nudit.

Také přemýšlíme o tom, zda si máme zakoupit 4-5 denní okružní jízdu Mexikem? Nevíme, zda je lepší si tento výlet již zakoupit doma u zdejšího touroperátora nebo máme počkat až na místě? Jestli to tam nabízejí levněji než doma. Jestli někdo budete vědět, prosím napište nám možnosti, jestli budete vědět. Jsme typičští dovolenkáři, nic moc velká překvapení nemáme rádi, cestujeme raději se skupinou. Ve skupině si myslíme, že jsme dobře uklizený.

Ještě jeden dotaz, nabízí také takové výlety v hotelu? Možná bude někdo z vás znát i přibližné ceny. Ještě maličkost když koupíme potom na místě ten výlet třeba na pět dní musíme také zaplatit ten hotel i kydž tam nebudeme? Budeme moc rádi za každou radu :!: :!: :!:
Hrach
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2010, 18:56

Re: Mexiko a výlety

Příspěvekod Maxim » 24 lis 2010, 20:01

Koupit si výlet na místě, to je pro mne to nejlepší co může být. Myslím si, že Mexiko už docela dobře znám.
Za posledních 10 let jsem si přes hotel koupil jen 2 výlety, ale to je fakt masakr těch lidí, no prostě hrůza hrůz. Možná, že vám to vadit nebude, jak píšeš, tak jste vyloženě konzumenti pobytu a chodíte raději ve skupinách.

Takový malý příklad, třeba budete bydlet v Cancun, tam je pak nejblíž do Isla Mujeres. Když si koupíš výlet jako normální turista, zaplatíš cca 100 USD na den. Já bych cestoval asi takto: koupil bych si za 4 Peseta jízdenku do autobusu, jel bych do Punta Sam a pak bych zaplatil loď za 35 Peset a tam bych se pak sám rozhodl, kam se půjdu podívat.

V Mexiku je všechno americké, tam si fakt nevybereš, jestli si koupíš výlety doma nebo až tam, tak si myslím, že na tom nevyděláš.
Jen tak mimochodem, já jsem si koupil pobyt na 16 dní v Cancunu mimo hotelovou zónu v Punta Sam za něco kolem 1200 € a měl jsem vše all inclusive, bydlel jsem v bugalovu, bylo to tam prostě úžasný, takový pěkně rodinný a už nikam jinam nechci než sem.

Jestli budeš mít ještě nějaké dotazy napiš.
Přílohy
Mexiko8.jpg
Mexiko
Maxim
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2010, 14:23


Zpět na Mexiko

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron