Vietnam,ze Saigonu - Mekong Delta lodí [ 1134 ]

Na své turisty Laos ještě čeká. O Kambodži, nebo Vietnamu tu již příspěvky jsou.

Vietnam,ze Saigonu - Mekong Delta lodí [ 1134 ]

Příspěvekod Pepek » 21 úno 2010, 10:59

Zdravím Vás
Prosím o radu, ví někdo jak se jestli se dostanu ze Saigonu do Mekongu delt .Saigonu - myslím, že teď se tomu městu říká Ho Či Minovo město. Jestli se tam někde prodávají jízdenky a jestli máte někdo nějaké info budu moc rád. Pepek
Pepek
 
Příspěvky: 2
Registrován: 20 úno 2010, 19:57

Re: Vietnam,ze Saigonu - Mekong Delta lodí [ 1134 ]

Příspěvekod Bingo » 24 úno 2010, 19:35

Krásný dobrý večer
Co já vím, tak ta loď pluje z Saigon - Can Tho. Palubní lístky můžeš koupit v jižní části přístavu, to nemůžeš přehlídnout. Pak by byla ještě jiná alternativa z Ho Chi Minh - My Tho a potom dál jen loďkou.

U nás to bylo tak, pluli jsme lodí z Can Tho do Saigonu cesta trvala asi tři a půl hodiny a můžu to doporučit bylo to skvělý. Protože cesta autobusem, by trvala mnohem déle a ta cesta je docela strastiplná. Silnice ve Vietnamu jsou hrozně přeplněný a prašný. Jen si už nevzpomínám, kolik nás to stálo asi to nebylo až tak moc kdyby to bylo hodně drahý tak bychom jeli asi busem. :D

Loď měla ca 40 míst a bylo to jako v letadle 2 řady a vždycky 2 sedačky vedle sebe. Na lodi byly hostesky, dostali jsme pití to bylo v ceně toho palubního lístku. Byla tam klimatizace a spousta oken, takže každý se mohl dívat z okna. Mne osobně fascinoval příjezd do přístavu v Saigonu, člověk vidí město v úplně jiné perspektivě.

Podle mne je linka lodí ze Saigonu - Can Tho - Saigon . Při naší plavbě taky několik lidí vystoupilo v My Tho a to si myslím, že si musíš vyjednat na prodejně lodních lístků buď v SGN nebo v can Tho.

Užij si to, závidím ti zase bych hned jel
Přílohy
Vietnam1.jpg
Vietnam
Bingo
 
Příspěvky: 3
Registrován: 22 úno 2010, 18:35


Zpět na Laos, Kambodža, Vietnam

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron