Nejhezčí místa v Indii

Indie je zatím námi trochu neobjevená, ale má úžasnou přírodu, mořské pláže, Kalkatu, Dillí i Himaláje.

Nejhezčí místa v Indii

Příspěvekod Angel » 13 kvě 2010, 19:33

Krásný večer lidi

Sice jsem byl jen jeden měsíc na jihu Indie. Musím říct, že ze všech míst, která jsem za ten měsíc navštívil, tak se mi nejvíce líbilo v Hampi, je to malá indická vesnička, která leží na březích řeky Tungahadry. Místo je zmámé především historickými památkami, nejznámější je chrám Virupakša a od roku 1986 je zařazena do UNESCO. Je tam nádherné okolí, neuvěřitelné útvary skal. Ještě něco, mají tam nejlepší hranolky z Indie.

Jako druhé se mi nevíce líbilo Ooty. Městečko není až tak zvláštní, ale ta krajina městečko leží v horách, je tam také nejvyšší hora jižní Indie. Viděl jsem tam botanickou zadradu, něco neobyčejného a to že na kytičky moc nejsem. Obrovské čajové plantáže se dají projet na motorce něco neskutečného a to je tam relativně chladno, protože se jedná o horskou oblast. Co nás moc potěšilo, byla teplá voda v našem apartmánu, kde jsme byli ubytováni.

Úžasné místo!!!
Přílohy
Indie5.jpg
Indie
Angel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 bře 2010, 17:25

Re: Nejhezčí místa v Indii

Příspěvekod Sluha » 16 kvě 2010, 17:44

Tak to máš absolutně pravdu, městečko Hampi je opravdu kouzelné. Ten kdo bydlí někde poblíž, by ho měl určitě navštívit :!: :!: :!:
Sluha
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 dub 2010, 11:24

Re: Nejhezčí místa v Indii

Příspěvekod Ovcak » 24 kvě 2010, 20:12

Krásný večer

Mne a mojí přítelkyni se také hodně líbilo v Mamallapuram, to je vyhlášené svými kamennými sochami , chrámy - tam jsou opravdu vidět díla indických mistrů. Pak jsme ještě byli v Madurai chrám bohyně Míkaší , to nevím k čemu bych to tak přirovnal, něco takové jsem nikdy neviděl :!: .
Ovcak
 
Příspěvky: 5
Registrován: 01 dub 2010, 11:30

Re: Nejhezčí místa v Indii

Příspěvekod Gumik » 25 kvě 2010, 17:55

My jsme zase navštívili Národní park Peryar. Celá oblast parku má 777km2, takže si asi umíte představit co tam asi všechno je, obrovské množství fauny a flory. Každého zajímají sloni, tygři atd. To se nedá vyprávět, to se musí jednoduše vidět. :D
Gumik
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 dub 2010, 11:20


Zpět na Indie a Srí Lanka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron