Najdu v Indii práci?

Indie je zatím námi trochu neobjevená, ale má úžasnou přírodu, mořské pláže, Kalkatu, Dillí i Himaláje.

Najdu v Indii práci?

Příspěvekod Princ » 13 kvě 2010, 19:28

Zdravím cestovní nadšenci

Plánuji delší pobyt v Indii. Nevíte náhodou někdo, jak je to s prací v Indii? Chtěl bych tam jet na delší dobu, no a abych tam mohl být, tak si budu muset i něco vydělat. Je mi to jedno, co budu dělat, třeba umývat talíře nebo i nějakou jinou práci.

Nevíte, jestli je tam nějaký černý trh s prací jako třeba tady u nás?
Princ
 
Příspěvky: 2
Registrován: 03 bře 2010, 20:04

Re: Najdu v Indii práci?

Příspěvekod Frodo » 16 kvě 2010, 17:40

Moc tě zdravím,

já sám situaci v Indii neznám. Stačí mi jen to co vidím v TV. Platy těch lidí jsou opravdu hodně nízké. Tak si fakt nemyslím, že by tam mohl být černý trh s prací, vždyť oni jí mají stejně tak málo jako my a myslím si, že jsou na tom ještě mnohem hůř než jinde na světě, vždyť oni patří mezi nejchudší země světa.

Neuvažoval jsi o tom, že když pojedeš o pár týdnů později a ušetříš si nějaké peníze, že oni budou mnohem raději, když jim je tam jako zákazník přivezeš? Ty peníze, které ti nebudou muset vyplatit za tvoji práci, kdybys tam pracoval, dají někomu jinému a ten si trochu polepší.

Co myslíš?
Frodo
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2010, 20:15

Re: Najdu v Indii práci?

Příspěvekod Andel » 24 kvě 2010, 20:16

Zdravím vás

Také se připojuji k téhle odpovědi. Jestli chceš doopravdy pracovat, tak se tam dej na charitu, za to nic nedostaneš, ale budeš mít dobrý pocit, že jsi pro ně něco udělal. Moje ex přítelkyně pracovala v domově Matky Terezy v Kalkatě. To jsou práce, kterými můžeš prospět. Vím také o dětském domově v Nepálu, kde pořád potřebují někoho, kdo by jim pomohl. Vím také, že existuje kniha různých zemích na světě a jaké to tam je s prací, co za to a co je nutné si vyřídit.

Určitě ji najdeš v každé větší knihovně.
Přílohy
Indie11.jpg
Andel
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 bře 2010, 19:14


Zpět na Indie a Srí Lanka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron