Žít v Brazílii ano či ne? [ 1256 ]

Tropické pralesy a Amazonka, k tomu Rio de Janeiro, pláž Copacabana a usměvaví lidé žijící fotbalem. To vše je jen pouhý zlomek z exotické Brazílie.
Další informace
Brazílie, největší země jižní Ameriky, známá nejen svými proslulými plážemi, jako je Copacabana, ale i třeba karnevalem nebo rájem zvaným Rio de Janeiro. Jednou z možností, jak její atmosféru poznat, je vyrazit do . A právě této jihoamerické zemi je věnováno toto fórum.

Žít v Brazílii ano či ne? [ 1256 ]

Příspěvekod Bobik » 15 dub 2010, 20:05

AHOOOOJ
Mám takovou představu, že bych někdy po studiích šel na pár let žít do Brazílie, nevím proč, ale tahle země mne okouzlila. Možná máte někdo spojení s někým z týhle země a dáte mi kontakt.

Nebo mi doporučíte kam se mám podívat na netu atd.
Budu moc rád za každou vaši odpověď.
Bobik
 
Příspěvky: 6
Registrován: 01 bře 2010, 14:24

Re: Žít v Brazílii ano či ne? [ 1256 ]

Příspěvekod Frodo » 17 dub 2010, 18:49

Nevím, tedy jakou máš představu, ale jako cizinec to tam není až tak růžový. Možná každý vidí v televizi jen karneval v Rio de Janeiru. Ta chudoba na venkově je docela deprimující, když se na to musíš dívat.

Oni totiž evropané tam jsou jakoby za boháče. Někdy jsem to už nevydržel a dal jim třeba 10 realů. Kradou ti cigarety, zapalovače atd. Jednou se mi taky stalo, že jsem jezdil na koni a vlastní nešikovností jsem spadl a co myslíte, že se dělo seběhli se kolem mne ne aby mi pomohli, ale snažili se mne obrat. Ještě že tam byli kamarádi a ti mi pomohli.

Asi jsem taky měl trochu zkreslenou představu o týhle zemi.
Přílohy
Brazilie1.jpg
Brazílie a pláž
Frodo
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 úno 2010, 20:15

Re: Žít v Brazílii ano či ne? [ 1256 ]

Příspěvekod Pluto » 18 dub 2010, 21:07

Já si myslím, že brazilský ráj leží někde na jihu, tam si myslím, že si může člověk vybudovat nějakou existenci, aniž by ho okradli. St.Catarina a Rio Grande do Sul. Tam si myslím že by se dalo žít také.
Pluto
 
Příspěvky: 6
Registrován: 25 úno 2010, 19:59


Zpět na Brazílie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron