V létě vedro a v zimě zima -:( [ 1209 ]

Někdy jsou zkráceně nazývané Bahamy, leží v Karibském moři a u turistů se těší oblibě. Nejen o ostrovech Grand Bahama, nebo Andros mohou být vaše příspěvky.

V létě vedro a v zimě zima -:( [ 1209 ]

Příspěvekod Skoba » 06 dub 2010, 08:51

Ahoj
V létě vedro a v zimě zima, tak kdo trávil svoji dovolenou o vánocích v Nassau/Bahamas nebo v Eleuthera, Harbour Island, Freeport/Grand Bahama,Abaco. Tak ten byl určitě zklamán z aktuálního počasí.
Jen mne zaráží reklama, že na Bahamách se dá koupat a opalovat po celý rok. Bohužel skutečnost je taková, že pláže jsou prázdný u hotelovýho bazénu se klepou děti zimou. Protože oni byli jediný, kdo se rozhodl se vykoupat a tam klepali kosu zabalený v 5 osuškách. Tak jsme si svoji dovolenou za takový prachy nepředstavovali.
Skoba
Skoba
 
Příspěvky: 2
Registrován: 28 úno 2010, 20:00

Re: V létě vedro a v zimě zima -:( [ 1209 ]

Příspěvekod Bratr » 07 dub 2010, 14:34

ČUS, heeeele to u vás je nějaká kouzelná skleněná koule, která ti předpověděla, že tam bude o vánocích teplo???? Jak můžeš dát na nějaký slogany, to si přece můžeš všude ověřit, že Bahamy už nejsou tropy!!!!

:lol: čau
Bratr
 
Příspěvky: 3
Registrován: 12 bře 2010, 07:56

Re: V létě vedro a v zimě zima -:( [ 1209 ]

Příspěvekod Bolek » 08 dub 2010, 17:49

Ahoj
No to je právě to, že Bahamy vlastně geograficky už nepatří k tropům. Podobný to může být i na ostrově Mauritius, ten leží v tropech, ale na jižní hranici a taky se může stát že v našem létě tam může být pěkně čerstvý vítr. Konkrétně na Bahamách může foukat severoamerický vítr, který může být i hodně nepříjemný. A jak jsme se učili ve škole při větru se nám může zdát, že je teplota nižší než je teplota reálná. Takže se může stát, že v zimě může být i méně než 20 stupňů. Protože jsem taky kdysi pracoval v cestovním ruchu, tak můžu říct, že tyhle teploty nejsou ojedinělé, ale spíš normální pro tohle období.
Přílohy
Bahamy9.jpg
Bahamy
Bolek
 
Příspěvky: 7
Registrován: 17 úno 2010, 19:22


Zpět na Bahamské ostrovy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron