Časový posun - jak se s tím vyrovnáváte?

Tradiční klokani, ale i opera v Sydney a Canberra lákají k dlouhodobé dovolené.

Časový posun - jak se s tím vyrovnáváte?

Příspěvekod Dorot » 14 čer 2010, 18:44

Ahoj

Byli jsme na dovolené v Austrálii. Hodně těžko jsem se vyrovnával s časovým posunem, jak při cestě tam - tak i zpět. Naši přátelé si udělali mezipřistání v Hong Kongu na pár dní a pak teprve letěli do Evropy.

Máte s tím také někdo takový problém jako já?
Dorot
 
Příspěvky: 2
Registrován: 10 bře 2010, 16:31

Re: Časový posun - jak se s tím vyrovnáváte?

Příspěvekod Hanca » 21 čer 2010, 17:40

My když letíme někam hodně daleko, tak si vždycky rozdělíme let na několik částí. Maximálně letíme tak těch šest hodin a minimálně jeden až tři dny zůstaneme v danném místě a pak teprve letíme dál.

Problém je v tom, že chartrové lety nenabízejí službu stop-over. Když to je let linkový, tak tam to je možné. Líbí se mi tam i nabídka ubytování, která je pro klienty, kteří využijí stop-over výhodnější. Je dobré sledovat nabídky leteckých společností. Vždycky jsme měli pěkné zážitky při těchto mezipřistáních.
Hanca
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 bře 2010, 19:54

Re: Časový posun - jak se s tím vyrovnáváte?

Příspěvekod Kapka » 22 čer 2010, 18:44

Ahoj

To už se samo nabízí takový stop-over v Singapuru, to je něco jedinečného, když se ti podaří vidět takové velkoměsto. Podle mne si myslím, že to je naprosto vynikající nápad. Takto už máme procestovaných několik opravdu velkoměst. V každém městě jsme viděli spoustu památek. Doporučuji!!

Ještě k otázce ohledně časového posunu. Nikdy když se příletí na místo pobytu nechodit spát. Třeba když přiletíte někdy dopoledne, tak to prostě vydržet do večera, pak člověk padne a spí, to tělo si pak spíše zvykne na tu časovou změnu.

Jenže to není u každého stejné, každý člověk reaguje jinak.
Kapka
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 úno 2010, 17:11


Zpět na Austrálie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron